Gratulujemy. Zdecydowałeś się wykonać tatuaż. Zanim jednak wybierzesz salon, któremu powierzysz to zadanie, ważne jest by zapoznać się z informacjami o przeciwwskazaniach do wykonania takiego tatuażu. Jeśli w swoim przypadku nie stwierdziłeś żadnych chorób, mogących uniemożliwić wykonanie tatuażu, warto dowiedzieć się jak krok po kroku będzie to wyglądało w naszym salonie. Warto również sprawdzić inne salony w swoim mieście, dowiadując się jak pracują, jak duże są u nich kolejki, ile się czeka na tatuaż i w końcu ile to u nich kosztuje (o tym później). W końcu, czy podoba Wam się panująca tam atmosfera. Kiedy już będziecie mieć jakieś studio na oku, warto się tam udać i na miejscu zobaczyć jak to wszystko wygląda. Dopytać o szczegóły czy może wybrać swojego tatuażystę.

Wybór terminu i wzoru tatuażu

Jak wygląda u nas obsługa klienta, który chce sobie wykonać tatuaż? Dla każdego klienta umawiamy indywidualny termin wizyty. Prosimy również o wpłatę zadatku, który jest dla nas gwarancją że klient w umówionym terminie pojawi się u nas. Zdarzało się wcześniej że klienci rezygnowali z wizyty bez wcześniejszego informowania. My w tym czasie pozostawaliśmy na przysłowiowym „lodzie” – bez pracy na ten dzień. Kiedy termin jest potwierdzony zadatkiem, pozostaje najważniejsze, czyli ustalenie wzoru tatuażu.

Projektowanie tatuażu

Cieszymy się kiedy klient wie co chce sobie wytatuować. W tym celu może nam pokazać jakiekolwiek inspiracje – zdjęcia, obrazki, grafiki. Pozwoli nam to przygotować indywidualny projekt tatuażu. Takiego, którego nikt inny nie będzie posiadać. Prace rozpoczynamy na około 1 do 2 tygodni przed umówionym terminem. Projekty wysyłamy Wam do akceptacji i wprowadzamy do nich potrzebne, zgłoszone przez Was zmiany. Kiedy wszystko jest OK, prosimy klienta o ostateczną akceptację. Właśnie ten wzór tatuażu zostanie u niego wykonany.

Kiedy zatem mamy zarezerwowany termin i zaakceptowany projekt, nie zostaje nic innego jak wykonanie tatuażu.

Jak się przygotować do tatuowania?

Na wykonanie tatuażu należy przyjść najedzonym, wyspanym i trzeźwym (i nie na kacu). Wówczas sesja powinna się odbyć maksymalnie bezboleśnie. Dobry humor też proszę zabrać ze sobą.

Jeśli zdecydowaliście się na duży lub kolorowy tatuaż, miejsce w którym ma być wykonany dobrze wcześniej posmarować kremem nawilżającym. Uczyni to skórę bardziej podatną na tatuowanie.

Kiedy klient pojawia się w naszym salonie, częstujemy go kawą i przymierzamy wzór tatuażu wydrukowany na specjalnej kalce. Dopasowujemy go i po zatwierdzeniu miejsca, przenosimy na skórę. Trzeba wówczas odczekać 10 do 15 minut, aby odbicie zdążyło wyschnąć i nie rozmazało się w czasie tatuażu. Dla klienta to ostatnie minuty na zmianę zdania lub wypalenie papierosa. Kiedy wzór tatuażu jest już suchy, nie zostaje nic innego jak tylko rozpocząć pracę!

Jaką pozycję przyjmuje klient w czasie tatuowania?

Każdemu klientowi staramy się umożliwić zajęcie pozycji najbardziej dla niego wygodnej. Dodatkowo, umilamy mu czas włączając filmy z netflixa czy ulubioną muzykę. Podajemy również napoje cieple, zimne lub rozgrzewające. W przerwie w tatuowania można coś zjeść – lunch można zabrać ze sobą lub zamówić do naszego salonu. Pamiętajcie – wykonanie tatuażu to nie kara ani tortury. Dbamy o to, abyście jak najmilej wspominali wizytę w naszym salonie, chętnie do nas wracając i polecając to miejsce swoim znajomym.

Kiedy tatuaż jest wykonany, zostanie na niego założony opatrunek oraz instruujemy jak o niego dbać. Od tego momentu zostaje tylko cieszyć się swoim tatuażem i szykować się na kolejny.

Podziel się moim wpisem, jeżeli ci się spodobał:

Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

Inne wpisy na moim blogu:

Jak dbać o przekłucie

Jak dbać o przekłucie i piercing Proces gojenia świeżego piercingu zależy od wielu czynników. Najważniejsza jest higiena, na która należy skupić szczególna uwagę. W szczególności dbamy

Czytaj dalej »

Pierwszy tatuaż. Krok po kroku

Gratulujemy. Zdecydowałeś się wykonać tatuaż. Zanim jednak wybierzesz salon, któremu powierzysz to zadanie, ważne jest by zapoznać się z informacjami o przeciwwskazaniach do wykonania takiego

Czytaj dalej »

Copyright 2022 © swettattoo.com

Designed by Devispace

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu